Datums 21. novembris, 2023
Laiks10.00
Vieta Labklājības ministrijas facebook.com profilā

Digitālā un vides piekļūstamība ir cilvēku ar invaliditāti brīvības un pilnīgu sociālo un ekonomisko iekļaušanu veicinoši faktori. Piekļūstamas vides nodrošināšana ļauj droši, neatkarīgi, ērti un ar pārliecību cilvēkiem baudīt ikdienas aktivitātes un piedāvātās iespējas.

Tāpēc 2023. gada 21. novembrī no 10.00 - 13.00 Labklājības ministrija (LM), nodibinājums “Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”” un Accessible EU aicina pieteikties tiešsaistes pasākumam  “Vides un digitālās piekļūstamības perspektīva”, kurš norisinās “Metodiskā atbalsta Eiropas Savienības fondu projektu īstenotājiem par vides un informācijas piekļūstamības nodrošināšanu” pasākuma ietvaros. 

Tiešsaistes pasākuma laikā interesenti tiks iepazīstināti ar piekļūstamības nozīmi sabiedrības līdzdalības nodrošināšanā, uzraudzību un novērojumiem Eiropas Savienības projektos, digitālo piekļūstamību, universālo dizainu, kā arī ar to, kas ir Accesible EU un kā to izmantot Latvijā. 

Seminārā uzstāsies arī Ļubova Micenko, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras Veselības infrastruktūras attīstības projektu nodaļas vecākā eksperte ar prezentāciju 'Uzraudzība un novērojumi Eiropas Savienības projektos."

Pasākums norisināsies tiešsaistē Apeirona un Labklājības ministrijas Facebook profilos 2023. gada 21. novembrī no 10.00 – 13.00.