Attīstības sadarbība
Moldovas delegācija CFLA
Moldovas Parlamenta deputātus un pašvaldību vadītājus Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā uzņēma direktore Anita Krūmiņa, Vides investīciju un starptautiskās sadarbības departamenta direktore Dana Heiberga un Uzņēmējdarbības un inovāciju departamenta direktore Marina Vorobjova-Vaišļa

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) otrdien, 7. martā, pieredzes apmaiņas vizītē uzņēma Moldovas Republikas Parlamenta deputātu un pašvaldību vadītāju delegāciju, kas vēlējās iepazīties ar Latvijas praksi Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļu administrēšanā.

Moldovas delegācija CFLA

 Moldovas amatpersonas ieradušās Latvijā, lai gūtu pieredzi dažādos reformu jautājumos, tostarp īpašu uzmanību veltot ES fondu administrēšanas sistēmai un tās izveidei - Moldovai kā ES kandidātvalstij ir jāveido CFLA līdzīga struktūra, kas nodrošinās atbalsta finansējuma izlietojuma uzraudzību. Tāpat viesi bija ieinteresēti Latvijas pieredzē sekmīgas ES fondu līdzekļu pārvaldības un investīciju nodrošināšanā Latvijas mazajās un vidēja izmēra pašvaldībās.

Vizītē, kas ilgst no 7. līdz 9. martam, delegācija tiekas arī ar Latvijas Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētāju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Rīgas plānošanas reģiona, Latvijas Pašvaldību savienības un Rīgas domes vadību, kā arī apmeklē Tukuma novada pašvaldību. Vizīte notiek projekta “Politiskās partijas, kas virza vietējās pārvaldības reformas” ietvaros, kuru finansē Amerikas Savienoto Valstu Nacionālais Demokrātijas fonds.