ES fondi

Trešdien, 1. jūnijā, notiks tiešsaistes seminārs  “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”, kur Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) pulcētie eksperti informēs par aktualitātēm Eiropas Savienības (ES) fondu jomā un sniegs ieteikumus projektu īstenošanai, ņemot vērā ģeopolitiskās situācijas radītos izaicinājumus.

CFLA direktore Anita Krūmiņa: “Labās prakses semināru šoreiz veidos divas daļas – pirmajā uzmanība galvenokārt tiks vērsta ES fondu atbalsta nākotnes jautājumiem: gaidāmajām investīcijām, izmaiņām, salīdzinot ar iepriekšējo plānošanas periodu, un ieskatu jaunajās publicitātes prasībās, kas būs saistošas visiem nākamā perioda finansējuma saņēmējiem. Savukārt otrā daļa būs veltīta iepirkumu un būvniecības tēmai, ko šobrīd gana spēcīgi ietekmē ģeopolitiskā situācija un karš Ukrainā – šī sadaļa būs īpaši noderīga tiem, kas pašlaik īsteno vai vēl plāno tuvākajā laikā uzsākt projektu realizāciju.”

Semināru CFLA organizē sadarbībā ar Finanšu ministriju, Ekonomikas ministriju un Iepirkumu uzraudzības biroju. Tas notiks tiešsaistē un to varēs vērot CFLA mājaslapā un Facebook kontā trešdien, 1. jūnijā, no plkst. 11.00 līdz 15.00.

Informācija par semināra darba kārtību un reģistrācija dalībai - šeit. Tāpat, aizpildot reģistrācijas formu, ir iespējams jau pašreiz norādīt jautājumus, uz kuriem semināra gaitā tiek gaidītas atbildes.

Seminārs ir bez maksas.

Seminārus “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā” CFLA rīko pastāvīgi, divas reizes gadā apkopojot būtiskākās tēmas ES fondu jomā. Šī būs devītā reize, kad notiek seminārs šādā ietvarā.  

Datums 1. jūnijs, 2022
Laiks11.00–15.00
Atrašanās vietaTiešsaistē

Tiešsaistes seminārs "LABĀ PRAKSE ES FONDU PROJEKTU ĪSTENOŠANĀ"| 2022/1

11.00 - 11.20 Ievads un aktualitātes ES fondu ieviešanā  Videoieraksts  Anita Krūmiņa |…