Datums 9. decembris, 2021
Laiks10.00–16.00
Vieta Tiešsaiste

Pieteikties pasākumam līdz
08.12.2021.
plkst. 10.00

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) kā publiskās un privātās partnerības (PPP) kompetences centrs ceturtdien, 9. decembrī, rīko tiešsaistes konferenci "Publiskā un privātā partnerība – vai īstais laiks iespējām?", turpinot aktualizēt PPP projektu attīstību Latvijā. Konferencē ar pieredzi un viedokļiem dalīsies kā jomas eksperti, tā praktiķi un potenciālie projektu īstenotāji.

Konferences pirmā daļa būs veltīta PPP aktualitātēm un projektu ieviešanas praktiskajiem jautājumiem, un tajā uzstāsies Finanšu ministrijas, Fiskālās disciplīnas padomes, CFLA pārstāvji. Ar pieredzi un gūtajiem secinājumiem, slēdzot pirmo PPP projekta līgumu, dalīsies VSIA “Latvijas valsts ceļi”, par PPP projektu finansēšanas pieredzi Lietuvā un Polijā dalīsies lielākais un pieredzes bagātākā privātā kapitāla investora Baltijas valstīs “Baltcap” pārstāvis. Tāpat runāsim par PPP projektu uzraudzības svarīgo lomu un pieredzi, kas jau tiek īstenota Siguldas novada trīs koncesijas līgumos.

Pasākuma otrajā daļā notiks paneļdiskusijas – Ekonomikas ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības  ministrijas un pašvaldību pārstāvji runās par sociālo māju un īres mājokļu iespējamajiem risinājumiem, sadarbojoties publiskajam un privātajam sektoram. Otrā diskusija būs veltīta veselības aprūpei un slimnīcu pakalpojumiem kā iespējamai PPP jomai– ar viedokļiem dalīsies Veselības ministrijas un lielāko slimnīcu  pārstāvji.  

CFLA aicina piedalīties konferencē ikvienu interesentu - pašvaldību un valsts institūciju pārstāvjus, uzņēmējus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus u.c., kuru interešu lokā ir PPP jautājumi un aktualitātes šajā jomā. Konference notiks tiešsaistē, un to varēs vērot CFLA tīmekļa vietnē un Facebook kontā. Konference būs skatāma bez maksas.