ES fondu projekts
ZAZA timber

Š.g. 26.aprīlī ZAZA TIMBER tika atklāts rūpnīcas trešais korpuss - ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu tapusī ēka ir 65 metrus gara un 34 metrus plata, bet tā jumta kore slejas 12,76 metru augstumā. Jaunajā rūpnīcas korpusā paredzēts attīstīt izgatavoto līmētā koka konstrukciju pēcapstrādi – virsmas apstrādi, krāsošanu un citus darbus. Līdzšinējās telpās uzņēmumam bija kļuvis šauri, jo pēdējos gados līdz ar eksporta apjoma pieaugumu ir palielinājies ražošanas apjoms.

ZAZA timber

Lielākā daļa ZAZA TIMBER saražotās produkcijas tiek eksportēta – no tām būvē transporta un gājēju tiltus, ražošanas, biroja un dzīvojamās ēkas, skolas, baznīcas, sporta būves, viesnīcām, koncertzāles, degvielas un elektrouzlādes stacijas Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Īslandē, Lietuvā, Latvijā, ASV, Dienvidkorejā, Vācijā, Nīderlandē, Spānijā, Marokā, Austrālijā.

Šī ir lielākā un modernākā līmētā koka būvkonstrukciju izgatavošanas rūpnīca Latvijā. Jaunā korpusa celšanā ieguldīti 2,45 miljoni eiro, no kuriem gandrīz 1,1 miljons ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums.

ZAZA timber