• Smilšu iela 1,
 • Rīga, LV-1919,
 • tālr. 22306116,
 • fakss 67357841,
 • e-pasts cfla@cfla.gov.lv,
 • www.cfla.gov.lv
17.04.2019.
Kuldīgā un Rēzeknē notiks semināri par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Ar semināriem Kuldīgā un Rēzeknē Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) pabeigs pavasara semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā.
12.04.2019.
Optimizē maksājuma pieprasījumu dokumentācijas apriti
Vienkāršojot maksājuma pieprasījuma apstiprināšanas procesu, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra lēmumu par maksājumu pieprasījuma apstiprināšanu turpmāk nesūtīs vēstules veidā. Par pozitīvu lēmumu finansējuma saņēmējs saņem paziņojumu ES fondu projektu e-vidē, kas apliecina – maksājuma pieprasījums ir apstiprināts, un tiks veikta ES fondu finansējuma izmaksa.
11.04.2019.
Seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā – Smiltenē
Trešdien, 17. aprīlī, ar semināru Smiltenes pagastā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra turpinās pavasara semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības fondu atbalsta izmantošanā.
10.04.2019.
Laimē iespēju klasei doties ekskursijā!
Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienu laikā - no 8. līdz 10. maijam - Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir sagatavojusi 11 ekskursijas skolēniem, kur varēs iepazīt Eiropas Savienības fondu labos darbus klātienē. Lai piedalītos izlozē, nepieciešams aizpildīt pieteikšanās formu līdz 18. aprīlim.
05.04.2019.
Pagarina projektu iesniegšanas termiņu ERAF atbalstam ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai; notiks seminārs
CFLA ir pagarinājusi termiņu projektu iesniegšanai ERAF atbalsta saņemšanai ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai līdz 30. aprīlim. Par projektu atlases jautājumiem notiks papildu seminārs 15. aprīlī.
04.04.2019.
Bauskā notiks seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Trešdien, 10. aprīlī, ar semināru Bauskā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra turpinās pavasara semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības fondu atbalsta izmantošanā.
02.04.2019.
TIEŠRAIDE semināram "Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā"
Trešdien, 3. aprīlī, no plkst. 10.00 aicinām sekot līdzi semināram "Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā".
29.03.2019.
Ar ES fondu atbalstu Rundālē izveidos dienas aprūpes centru
Rundāles novada dome un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir noslēgusi vienošanos par Eiropas Savienības fondu atbalsta piešķiršanu nepieciešamā aprīkojuma iegādei, lai Rundāles novada Saulaines sociālā centra ēkā izveidotu dienas aprūpes centru.
29.03.2019.
Valmierā un Kuldīgā notiks semināri par ES fondu finansējumu ģimenes ārstu prakšu attīstībai
Ar semināriem Valmierā 2. aprīlī un Kuldīgā 5. aprīlī noslēgsies pasākumu cikls, kurā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Veselības ministrija informē par ERAF finansējumu ārstniecības iestādēm un pašvaldībām  ģimenes ārstu prakšu pilnveidošanai.
25.03.2019.
Aktuāli pašvaldībām - izmaiņas valsts budžeta dotācijas piešķiršanas kārtībā
Līdz ar grozījumiem Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka valsts budžeta dotācijas piešķiršanas kārtību Eiropas Savienības fondu projektos, no š.g. 15. marta ir mainīta tās aprēķināšana pašvaldību projektiem, nodrošinot, ka VBD apjoms un līdz ar to arī ietekme uz valsts budžetu turpmāk būs prognozējama.
25.03.2019.
Notiks videokonference par ES fondu projektu e-vidi
Eiropas Digitālās nedēļas ietvaros Centrālā finanšu un līgumu aģentūra sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību videokonferencē 28. martā stāstīs par Eiropas Savienības fondu projektu e-vidi, kas kļuvusi par ērtāko, ekonomiskāko un vienkāršāko veidu informācijas apmaiņai starp ES fondu finansējuma saņēmējiem un CFLA.  
25.03.2019.
Notiks seminārs komersantiem un izglītības iestādēm par ES fondu atbalstu digitālo mācību līdzekļu izstrādei
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra aicina interesentus uz semināru – diskusiju potenciālajiem projektu iesniedzējiem un sadarbības partneriem par ES fondu projektu atlasi programmā, kuras ietvaros tiks izstrādāti digitāli mācību un metodiskie līdzekļi jaunā mācību satura ieviešanai pirmsskolas un pamatizglītības pakāpē.
15.03.2019.
Reģionos notiks semināri par ES fondu finansējumu ģimenes ārstu prakšu attīstībai
Ar semināriem Jelgavā 19. martā un Rēzeknē 21. martā nākamnedēļ turpināsies pasākumu cikls, kurā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Veselības ministrija informē par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu ārstniecības iestādēm un pašvaldībām ģimenes ārstu prakšu pilnveidošanai.
13.03.2019.
CFLA aicina uz semināru ciklu par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Trešdien, 3. aprīlī, ar semināru Rīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāks pavasara semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā. Aprīlī bezmaksas semināri notiks arī visos reģionos.
05.03.2019.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu ģimenes ārstu praksēm
Trešdien, 6. martā, no plkst. 10.00 aicinām sekot līdzi semināra tiešraidei par Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu ārstniecības iestādēm un pašvaldībām ģimenes ārstu prakšu pilnveidošanai.
28.02.2019.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu digitālo mācību līdzekļu izstrādei
Pirmdien, 4. martā, no plkst. 10.00 aicinām sekot līdzi tiešraidei par projektu sagatavošanu programmā, kuras ietvaros tiks piešķirts Eiropas Sociālā fonda finansējums digitālo mācību un metodisko līdzekļu izstrādei.
26.02.2019.
Rīgā notiks seminārs par ES fondu finansējumu ģimenes ārstu prakšu attīstībai
Pirmais seminārs par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu ārstniecības iestādēm un pašvaldībām  ģimenes ārstu prakšu pilnveidošanai notiks 6. martā Rīgā. Informatīvie pasākumi līdz aprīlim notiks arī reģionos.
26.02.2019.
TIEŠRAIDE semināram par projektu iesniegumu atlasi valsts ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmā
Trešdien, 27. februārī, no plkst. 10.00 tiešraide semināram par projektu iesniegumu atlasi valsts ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmā.
25.02.2019.
Pieejams ES fondu finansējums ģimenes ārstu prakšu attīstībai
Ārstniecības iestādes un pašvaldības var pieteikties Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumam ģimenes ārstu prakšu infrastruktūras pilnveidošanai. Šim mērķim projektu atlases apakškārtā, kas ilgs līdz 24. aprīlim, no ERAF pieejams vairāk nekā 3,1 miljons eiro.
22.02.2019.
CFLA aicina komersantus uz semināru par ES fondu atbalstu digitālo mācību līdzekļu izstrādei
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina komersantus uz semināru par ES fondu projektu atlasi programmā, kuras ietvaros tiks izstrādāti digitāli mācību un metodiskie līdzekļi jaunā mācību satura ieviešanai pirmsskolas un pamatizglītības pakāpē. No Eiropas Sociālā fonda (ESF) pirmajā atlases kārtā šim mērķim paredzēti vairāk nekā 1,3 miljoni eiro.
21.02.2019.
Igaunija ES fondu ieviešanas sistēmas pilnveidošanai pieredzi gūst Latvijā
Novērtējot ieguvumus, ko sniegusi Eiropas Savienības fondu 2014.-2020. gada plānošanas perioda ieviešanas sistēma, projektu administrēšanas funkcijas koncentrējot vienā institūcijā, Igaunijas ES fondu ieviešanas institūcijas pieredzes apmaiņas vizītē viesojas Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā.
18.02.2019.
Tiešraide semināram par ERAF atbalstu ražošanas telpām un infrastruktūrai
Otrdien, 19. februārī, aicinām sekot līdzi semināra tiešraidei, kur tiks sniegta informācija par projektu atlases jautājumiem Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsta saņemšanai ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai. Šim mērķim programmas otrajā atlases kārtā pieejami 25,4 miljoni eiro no ERAF.
13.02.2019.
“Nav nemaz tik sarežģīti!” – ēnas iepazīst darbu CFLA
Šodien, 13. februārī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra bija “ēnu” pilna – Ēnu dienā iepazīties ar Eiropas Savienības fondu projektu uzraudzības darba ikdienu bija izvēlējušies 10 skolēnu. 
12.02.2019.
Ar ES fondu atbalstu izstrādās digitālos mācību līdzekļus
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir uzsākusi projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības fondu programmā, kuras ietvaros tiks izstrādāti digitāli mācību un metodiskie līdzekļi jaunā mācību satura ieviešanai pirmsskolas un pamatizglītības pakāpē. No Eiropas Sociālā fonda pirmajā atlases kārtā šim mērķim paredzēti vairāk nekā 1,3 miljoni eiro.
05.02.2019.
FM: Latvija par 80% izpildījusi EK deklarējamo ES fondu izdevumu mērķi 2019. gadam
Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, ir ievērojami palielinājies investīciju temps ES fondu projektos. Latvija 2018. gadā ir ar uzviju sasniegusi Eiropas Komisijai deklarējamo izdevumu mērķa apjomu, kā arī jau janvārī par 80% izpildījusi šī gada mērķi.
29.01.2019.
Noslēdz līgumu par Paula Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa būvniecību
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca" 28. janvārī noslēdza līgumu par slimnīcas jaunā korpusa A2 izveidi, kura tapšanā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem paredzēts ieguldīt vairāk nekā 64 miljonus eiro.
28.01.2019.
Atklāj Latvijas Universitātes Zinātņu māju
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu tapusi Latvijas Universitātes Zinātņu māja Torņakalnā, līdzfinansējot gan jaunās ēkas būvniecību, gan modernas infrastruktūras izveidi. Divu ERAF projektu ietvaros Latvijas Universitātei no ES fonda piešķirti vairāk nekā 34 miljoni eiro.
25.01.2019.
Pasniegtas Iepirkumu gada balvas 2018
Jau trešo gadu žurnāls "Iepirkumi" sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju un Finanšu ministriju organizēja Iepirkumu Gada konferenci un Iepirkumu Gada balvas pasniegšanas ceremoniju.
24.01.2019.
CFLA aicina uz semināru par ERAF atbalsta iespējām ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra aicina interesentus uz semināru 19. februārī par projektu iesniegumu sagatavošanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalsta iegūšanai ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidē vai rekonstrukcijā. Šim mērķim programmas otrajā atlases kārtā pieejami 25,4 miljoni eiro no ERAF.
17.01.2019.
CFLA: ES fondu maksājumu atjaunošana Rīgas Satiksmei pašreiz netiek izskatīta
Līdz skaidrības gūšanai izmeklēšanā par krāpšanas aizdomām uzņēmumā Rīgas satiksme (RS) Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) neplāno atjaunot Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējuma maksājumus RS Skanstes tramvaja līnijas projektā.
15.01.2019.
CFLA aicina pieteikties ERAF atbalstam ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) izsludina atklātu projektu iesniegumu atlasi par atbalstu ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidē vai rekonstrukcijā. Šim mērķim programmas otrajā atlases kārtā pieejami 25,4 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).
14.01.2019.
KM: Attīsta piejūras tūrismam svarīgus kultūras un dabas mantojuma objektus
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu Kurzemes un Rīgas reģiona piejūras novadu pašvaldības līdz 2021. gadam atjaunos vai radīs no jauna septiņus tūrismam un reģiona kultūras norisēm svarīgus kultūras un dabas objektus.
KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS
Meistaru iela 10, Rīga
Tālrunis: (+371) 66939777
E-pasts: info@cfla.gov.lv
KORESPONDENCES
ADRESE
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra,
Smilšu iela 1,
Rīga (Vecrīga),
LV-1919

E-pasts oficiālai sarakstei cfla@cfla.gov.lv
 • P
 • O
 • T
 • C
 • P
 • S
 • Sv
 • 1
 • 2
 • 2019-04-02

  • Seminārs Valmierā par ES fondu atbalstu ģimenes ārstu prakšu attīstībai
 • 3
 • 2019-04-03

  • Informatīvais seminārs - diskusija "Digitālo mācību un metodisko līdzekļu izstrāde"
  • Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā - Rīgā
 • 4
 • 5
 • 2019-04-05

  • Seminārs Kuldīgā par ES fondu atbalstu ģimenes ārstu prakšu attīstībai
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 2019-04-10

  • Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā - Bauskā
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 2019-04-17

  • Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā - Smiltenē
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 2019-04-24

  • Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā - Kuldīgā
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 2019-04-30

  • Pēdējā diena projektu iesniegšanai ERAF atbalstam ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai
  • Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā - Rēzeknes nov.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
Piekrītu